Vítáme vás mezi odběrateli Grantového diáře! Připravili jsme si pro vás krátký návod, jak s ním pracovat.

Začneme přihlášením. Nedaří se? Nechte si zaslat nové heslo.

Po přihlášení se dostáváte do sekce Můj diář. Tady najdete všechny právě aktuální výzvy. Zajímají vás pouze výzvy s určitým tematickým zaměřením nebo od určitého typu vyhlašovatele? Usnadněte si vyhledávání filtry!

Oblíbené výzvy. Kliknutím na symbol srdíčka výzvu uložíte mezi své oblíbené a snadno se k ní pak kdykoliv vrátíte.

Zvýrazněné výzvy. Všechny výzvy, které jsou v Grantovém diáři od vašeho posledního přihlášení nové či aktualizované poznáte podle podbarvení. 

Potřebujete prodloužit předplatné, změnit si heslo nebo upravit kontaktní osobu? Kliknutím na své jméno vpravo nahoře se dostanete do profilu uživatele, kde tohle všechno najdete.

Informace o předplatném. Kdykoliv se můžete podívat, kolik času zbývá do konce vašeho předplatného a maximálně čtyři kliknutí vám zabere jeho prodloužení.

Výchozí filtr a newsletter. Používáte opakovaně tytéž filtry a nebaví vás je pokaždé znovu zadávat? Tady si můžete nastavit výchozí filtrování výzev v diáři podle vašich představ.

Kromě filtrů si zde můžete také zkontrolovat a nastavit, jaké e-maily vám od nás budou chodit. Automaticky vám každých 14 dní posíláme novinky z Grantového diáře, přidat si můžete ještě notifikace podle vašich filtrů nebo inspiraci k vašemu rozvoji.

Kontaktní osoby. Hodilo by se více oddělených přístupů do Grantového diáře? V rámci vaší organizace můžete mít až tři kontaktní osoby. Jedna z nich bude hlavní, a k té budou směřovat všechny důležité informace o předplatném nebo faktury.

Pokud je vám cokoliv nejasného, nezoufejte, nezůstáváte v tom sami! Napište nebo zavolejte, rádi vám pomůžeme. 


Lenka Bergmannová

koordinátorka Grantového diáře
bergmannova@neziskovky.cz

Ať se vám daří!